Twój IP: 54.81.0.22
2018-05-23 12:35

Domowy Kościół

Gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie, czyli Domowy Kościół, to w archidiecezji katowickiej aktualnie (rok 2014) 1060 rodzin skupionych w 236 kręgach (małych grupach po 4-6 małżeństw). Te małe grupy (kręgi) spotykają się ze sobą i z kapłanem w cyklu „co miesiąc”, aby się wspólnie modlić, dzielić Słowem Bożym oraz rozmawiać na tematy wiary i życia małżeńsko-rodzinnego. Ta synteza wiary i życia, owocuje umocnieniem małżeństwa, udzielaniem sobie wzajemnego wsparcia między małżeństwami oraz pogłębieniem wiary w rodzinie. Ruch jest dobrą formą dla tych małżeństw i rodzin, które chcą angażować całe rodziny – dorosłych i dzieci.

Więcej na stronie: Domowego Kościoła

Zainteresowanych już konkretnym udziałem w Domowym Kościele prosimy o kontakt z parą odpowiedzialną w diecezji. Są to Zofia i Kazimierz Dyrcz: zkdyrcz@poczta.onet.pl , tel. 505186214.

opr. ks. Jarosław Ogrodniczak – Moderator Domowego Kościoła w Archidiecezji Katowickiej