Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Katowickiej

Przygotowanie do małżeństwa

Odwiedziło nas:

Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Bieżący miesiąc
Dotychczas
46
222
734
4524
95111

Twój IP: 54.159.85.193
2018-05-23 05:26

Kurs małżeński Alpha

 

kurs malzenski 

 

Czy chciałabyś chodzić z własnym mężem na romantyczne randki?
Czy chciałbyś, aby Twoja żona mniej się obrażała, a bardziej Cię doceniała?
Czy marzycie, aby Wasze potrzeby były zaspokojone?
Jeżeli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne, zapraszamy na kurs małżeński. Jest bardzo praktyczny, daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów poja-wiających się w małżeństwie. Przyda się zarówno świeżo upieczonym małżonkom jak i parom z wieloletnim stażem.
Kurs małżeński składa się z 7 sesji. Celem spotkań jest wzmocnienie relacji małżeń-skich. To wspaniała okazja, aby spędzić czas razem jako para, patrząc na ważne za-gadnienia dotyczące Waszego małżeństwa. Spotkania odbywają się w miłej, roman-tycznej atmosferze przy ciastku, kawie i herbacie. Tematy poruszane na kursie: v Budowanie mocnych fundamentów v Sztuka komunikacji v Rozwiązywanie kon-fliktów v Rodzice i teściowie v Dobry seks v Miłość w działaniu Kurs przeznaczony jest dla osób z różnym stażem małżeńskim.
Podczas każdej sesji jest wykład, a potem mnóstwo czasu na rozmowę w obrębie pary małżeńskiej. Na żadnym etapie kursu nie ma wypowiedzi grupowych.
Jest to czas wyłącznie dla małżonków i między nimi. Staramy się stworzyć atmosfe-rę randki, czynimy maksymalny wysiłek, aby rozmowy małżonków odbywały się przy zapewnieniu jak największej prywatności. W tle zawsze gra muzyka. Podczas dłuższych ćwiczeń serwowana jest kawa i ciastka. Na zakończenie każdej sesji uczestnicy otrzymują pracę domową do wykonania. Nikt oczywiście nie będzie jej sprawdzał.

www.polska.alpha.org

Copyright © Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Katowickiej