Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Katowickiej

Przygotowanie do małżeństwa

Odwiedziło nas:

Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Bieżący miesiąc
Dotychczas
44
222
732
4522
95109

Twój IP: 54.159.85.193
2018-05-23 05:25

Dni skupienia dla narzeczonych

 

 

BIERUŃ  
  Parafia Św. Bartłomieja
ul. Krakowska 3,
43-150 Bieruń Stary
 
    - II niedziela Adwentu
- III niedziela Wielkiego Postu
- II niedziela czerwca
- III niedziela września
Początek o godz. 14.30 w kościele św. Walentego
   

 

BOGUSZOWICE  
  św. Anny
ul. Ks. Ligonia 13
44-266 Świerklany
tel: 32 430 41 12
Na zakończenie nauk przedmałżeńskich.
     
   

 

CHORZÓW  
  Św. Józefa,
ul. Łagiewnicka 17
41-500 Chorzów

24 luty 2018; 19 maja; 1 września; 24 listopada 2018, godz. 17.15 (krypta kościoła)

     
   

 

CHORZÓW BATORY  
  Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Chorzów
ul. Farna 3,
dom katechetyczny
 
    - 17.03.2018;
- 16.06,2018;
- 15.09.2018 r. - godz. 16.30
 

 

 
DĘBIEŃSKO  
  Świętego Jana Sarkandra
ul. Kościelna 6
44-230 Bełk
 
    - 11 marca 2018 r. od 14.30

  Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. 3 Maja 36
44-230 Czerwionka-Leszczyny
 
    - 22 kwietnia 2018 r. – godz. 15.30
- 17 czerwca 2018 r. – godz. 14.00

  św. Jacka
ul. Kościelna 2
44-230 Czerwionka-Leszczyny
 
     
  Świętego Andrzeja Boboli
ul. Ks. Adolfa Pojdy 104
44-238 Czerwionka-Leszczyny
tel. 32 431 10 74
 
     
   

 

GORZYCE  
  Świętego Anioła Stróża
ul. Ogrodowa 1,
44-350 Gorzyce k. Rybnika
tel. 32 451 15 08
 
   

- trzecia niedziela marca-  godz. 19.00
- trzecia niedziela czerwca - godz. 19.00
- trzecia niedziela września - godz. 19.00
- trzecia niedziela grudnia - godz. 16.00

  św. Józefa Robotnika
ul. 1 Maja 60
44-340 Godów
tel. 32 475 15 24
 
    - trzecia niedziela marca
- trzecia niedziela czerwca
- trzecia niedziela września
- trzecia niedziela grudnia
   

 

JASTRZĘBIE  
  Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1
44-335 Jastrzębie Zdrój
 
    28 stycznia; 25 lutego; 25 marca; 29 kwietnia; 27 maja; 24 czerwca; 29 lipca; 30 września; 28 października; 25 listopada - godz. 12.30 (dolny kościół)
  Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Kusocińskiego 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój
 
    - trzecia niedziela Adwentu
- trzecia niedziela Wielkiego Postu - godz. 14.00
   

 

KATOWICE  
  Katedralna Chrystusa Króla
ul. Plebiscytowa 49a
40-041 Katowice
 
    - 18 marca 2018
- 17 czerwca 2018
- 16 września 2018
- 18 listopada 2018
godz. 15.00 w krypcie katedry
  Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa,
os. Radockiego
ul. Marcina Radockiego 251,
40-645 Katowice (Piotrowice)

 

   

- 15 kwietnia 2018;
- 17 czerwca 2018;
15.30-18.00 - w ramach dnia skupienia narzeczeni uczestniczą we Mszy Św. o godz. 17.00.

 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko, ul. Fredry 26, 40-662 Katowice (Piotrowice)

 

   

- 24 lutego.2018 (sobota)
- 23 marca 2018 (piątek)

 

św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
ul. Panewnicka 76,
40-760 Katowice (Panewniki)
 
    - 11 marca 2018 r.
- 10 czerwca 2018 r.
- 9 września 2018 r.
- 11 listopada 2018 r
- godz. 15.00 - Dzień skupienia odbywa się w Domu Parafialnym, ul. Związkowa 20.

  Św. Antoniego z Padwy,
al. Niepodległości 4,
40-310 Katowice
(Dąbrówka Mała)
 
    - 4 marzec 2018
- 3 czerwiec 2018
- 2 wrzesień 2018
- 4 listopada 2018
- godz. 15.00 
  Świętego Józefa
ul. Prof. Jana Mikusińskiego 8
40-146 Katowice
(Józefowiec)
 
    - 25 marca 2018
- 24 czerwca 2018
- 23 września 2018
- 25 listopada 2018 - godz. 15.00
   

 

ŁAZISKA  
  Matki Bożej Królowej Różańca Świętego
ul. Kościelna 4
43-170 Łaziska Górne
25 luty, 22 kwietnia, 10 czerwca, 7 października 2018, godz. 13.00 w kościele
     
   

 

  KNURÓW

 

  Matki Bożej Częstochowskiej
ul. Kapelanów Wojskowych 5
44-194 Knurów 
Na zakończenie nauk przedślubnych: 28 stycznia, 25 lutego, 8 kwietnia, 27 maja, 24 czerwca, godz. 13.30. 
     
   

 

MIEDŹNA  
  Matki Bożej Piekarskiej
ul. Pszczyńska 26
43-225 Wola k. Pszczyny
 
     
   

 

MIKOŁÓW  
  Św. Mikołaja
ul. Ks. Franciszka Górka 58
43-196 Mikołów Bujaków
 
     
   

 

MYSŁOWICE  
  Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
ul. Kościelna 14,
41-400 Mysłowice
tel: 32 222 26 09
 
    Ostatnia niedziela miesiąca, godzina 15.30
- 28 stycznia 2018 r.
- 25 lutego 2018 r.
- 29 kwiecień 2018 r.
- 27 maja 2018 r.
- 26 sierpnia 2018 r.
- 30 września 2018 r.
- 28 października 2018 r.
- 25 listopada 2018 r.
   

 

NIEDOBCZYCE  
  Niepokalanego Serca Maryi
ul. Rymera 200
44-310 Radlin
tel: 32 455 84 26
 
    - trzecia niedziela marca
- trzecia niedziela czerwca
- trzecia niedziela września
- trzecia niedziela grudnia
- godz. 14.30
   

 

ORZESZE  
  Świętego Michała Archanioła
ul. Zamkowa 4
43-178 Ornontowice
tel.: 32 235 50 21
 
    - 18 marzec 2018 r.
- 10 czerwca 2018 r.
- 9 września 2018 r.
godz. 17.00
   

 

  PAWŁOWICE ŚLĄSKIE  
  Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Szkolna 36
43-250 Pawłowice Śląskie 
 
    - Druga niedziela marca  - 11 marca 2018 r.
- Druga niedziela czerwca – 10 czerwca 2018 r.
- Druga niedziela września
- Druga niedziela grudnia
- godz. 14.30 
   

 

PIEKARY ŚLĄSKIE  
  Świętej Rodziny
ul. Konstytucji 3 Maja 36
41-943 Piekary Śląskie
 
   

- Druga niedziela marca
- Druga niedziela czerwca
- Druga niedziela września
- Druga niedziela grudnia

godz. 14.00-17.00

 

Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Brzozowice-Kamień

 druga niedziela marca, czerwca, września i grudnia

POGRZEBIEŃ  
  Św. Marii Magdaleny
ul. Armii Czerwonej 2
44-360 Lubomia
 
   

- 13 maja 2018 r.
- 18 listopada 2018 r.

godz. 13.00

  Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
ul. Rybnicka 4
44-295 Lyski
 
   

- 4 marca 2018 r.
- 16 września 2018 r.

godz. 13.00

  Niepokalanego Serca Maryi
ul. Kościelna 13
44-285 Kornowac
(Kobyla)
 
   

- 15 lipca 2018 r.

godz. 14.00

   

 

  PSZCZYNA  
  Wszystkich Świętych
Pl. ks. J. Kuczery 2
43-200 Pszczyna
 
    - 4 luty 2018 r.
- 4 marca 2018 r.
- 13 maja 2018 r.
- 14 października 2018 r.
- godzina 13.00
 PSZÓW

Bazylika Narodzenia NMP

ul. Boihaterów Westerplatte 1

Pszów

11 marca; 3 czerwca; 16 września; 4 listopada - godz. 15.00

RUDA ŚLĄSKA  
  Matki Bożej Różańcowej
ul. Kościelna 12
41-700 Ruda Śl.
 
    18 lutego, 20 maja, 21 października 2018,  godz. 17.30
  Ścięcia świętego Jana Chrzciciela
ul. Karola Goduli 22
41-703 Ruda Śląska
tel.: 32 248 13 85
 
     
 

Trójcy Przenajświętszej,

ul. Telmana 2,

41-707 Ruda Śl.

pierwsza niedziela marca, czerwca, września i grudnia, godz. 14.00

RYBNIK  
  Parafia Matki Bożej Bolesnej
ul. Rybnickiego 2
44-200 Rybnik
tel: 32 422 22 47
 
    - Pierwsza niedziela marca
- Pierwsza niedziela czerwca
- Pierwsza niedziela września
- Pierwsza niedziela grudnia
od godziny 13.00 ze Mszą Świętą
   

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE  
  Świętego Michała Archanioła
ul. Kościelna 1
41-103 Siemianowice Śląskie
 
     11 marca 2018, godz. 15.00
   

 

ŚWIĘTOCHŁOWICE  
  Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Chorzowska 4
41-604 Świętochłowice
(Piaśniki)
 
    25 marca, 20 maja, 23 września, 25 listopada - godz. 15.00
  św. Augustyna
ul. Bukowego 22
41-605 Świętochłowice
 
     
   

 

TYCHY  
  Św. Marii Magdaleny
ul. Damrota 62
43-100 Tychy
 
    - 25 luty 2018 r.
- 22 kwietnia 2018 r.
- 10 czerwca 2018 r.
- 23 września 2018 r.
- 14 października 2018 r.
- Początek o godz. 14.30
   

 

WODZISŁAW ŚLĄSKI  
  św. Herberta Biskupa
ul. Radlińska 52
44-286 Wodzisław Śląski
 
    druga niedziela marca - 11 marca 2018
druga niedziela czerwca
druga niedziela września
druga niedziela grudnia
godz. 14.00 w kościele

PLAN DNIA SKUPIENIA:
14.00 – konferencja

14.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
15.00 – Msza św.
   

 

ŻORY  
  Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
ul. Boryńska 45,
44-240 Żory
 
    - Pierwsza niedziela Adwentu
- Pierwsza niedziela Wielkiego Postu
- Pierwsza niedziela czerwca
- Pierwsza niedziela września
- Dzień skupienia odbywa się w dolnym kościele
- Rozpoczyna się on konferencją o godz. 16.00, po niej jest okazja do spowiedzi i msza św.

 

Copyright © Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Katowickiej